GC1ECB0 - Zly sen - Pec Plaza
 N50°41.886 E015°43.773
  ty,ty,ty
 115,90 km  NE 52
 R  10  15
 10.5.2009
 [CZ]Zkus hodit dopis naruby [EN]Try to put a letter upside-down

Nechceme se zde rozepisovat o tom, že už ted je Ski areál Pec preplnen a kapacitne nestíhá velkým poctum návštevníku, ale o tom jaký skleneno-betonový areál ,,PEC PLAZA,, zde má vyrust. Necháme na každém at si udelá svuj vlastní názor, ale chteli jsme aby ješte než se zmení devastacne vzhled Pece pod Snežkou, jste si mohli prohlédnout krásu této krajiny.

We don't want to write here about it, that now is Ski areál Pec very full and it don't save all counts of visitors, but about new glass-concrete area "PEC PLAZA". We want, that you can look at today's template of this very nice scenery, before destroying it by new area PEC PLAZA.

Nynejší podoba Pece pod Snežkou / Today's shape of Pec pod Snežkou
Plánovaná podoba (velmi nehezká a nezapadající) / Planing shape (very bad and not interlocking)


Webové stránky Pece pod Snežkou / Website of Pec pod Snežkou
Clánek o Pec Plaza na Aktuálne.cz / Article in czech about Pec Plaza on Aktuálne.cz

A ted k samotné keši. Keška je umístena u penzionu Na Salaši, provozovatelé (nájemci) objektu jsou seznámeni s umístením kešky a souhlasí k její skrytí zde. Je to místo velmi vyditelné, ovšem pokud jste opatrní, nikdo vás neuvidí - neprijde jim to divné.. Akorát si dávejte pozor, když by vycházeli nejací nájemci penzionu. Keš má lehce nadstandartní rozmery - pro predstavu na délku asi 22 cm, na výšku asi 8cm a na šírku asi 10cm.

And now to this cache. Cache is located near pension Na Salaši, owners of this object are introduce with this and they agree to mask cache here. You must be very careful, but we think, that people don't want to looking for you "what are he doing here?". Cache size is 22x8x10 cm and type Lock'n'lock


Tato keška je vytvorena na náš vlastní popud a vyjadruje jen a jenom náš názor na vybudování, možná hezkých staveb, ale do zdejšího kraje absolutne nevhodných jak velikostne, tak hlavne architektonicky.

This cache created by our thing about new, maybe nice building, but to this mountains absolutely wrong by it's high and architecturally.