GCYY2P - Red Hill
 N50°34.437 E015°54.200
  Grohic
 118,70 km  NE 61
 R  25  25
 12.4.2009
 CZ / Pro zacátecníky - obrázek "nápoveda" EN / For beginners - the picture "nápoveda"

Cache je tu pro to, že kousek od ní bydlím. Je tu pekne a vetšinou tady pobíhají srnky, pokud chvíli vydržíte a budete mít alespon trochu štestí, meli byste je videt. Doporucuji si s sebou vzít fotoaparát, už kvuli tem výhledum, a pokud se poštestí, tak i srnkám. Cache je pruhledné pixly 18×18×6 cm a jsou v ní všelijaké dárecky vcetne turistických známek (TZ), které prosím vymenujte jen za další TZ, at je videt kdo tady odkud byl.. Byl bych rád, kdyby každý kdo o tomto ví, koupil TZ svého mesta a vymenil za tu, co tu je.
______________________________________________________________

The cache is here because I live not far from here. It's nice here and usually you can sight does and deers here, when you stay here a bit longer. I recommend to take a photo-camera with you because of the views and (when having a luck) of the does and deers. Cache is a transparent box and as the content there are various gifts including the tourist tokens. Please, exchange the tourist tokens just for any other tourist token to see, where is the geocacher from. I'll be glad, if everyone, who knows this, could buy a tourist token of his town and leave (or change) it here.


Na prvního nálezce ceká TB.


CZ / Moje první cache, pred nalezením uvidíte krásný výhled na Trutnov, po nalezení na Zelenou louku. Mužete si tu vymenovat turistické známky za turistické známky. AJ / My first cache. Before you find it, you have a beautiful view of Trutnov, after finding it, you'll have a nice view of "Zelená louka" - Green meadow. You can exchange tourist tokens here.